بهره‌گیری از علم و دانش در شناسایی تهدیدات دشمنان ضروری است

 

بهره‌گیری از علم و دانش در شناسایی تهدیدات دشمنان ضروری است

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: اگر علم و دانش سرلوحه ما باشد، قطعاً تهدید را خوب شناسایی می‌کنیم و می‌توانیم سناریوهای متعددی داشته و آماده مقابله با هر تهدیدی باشیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز جدید بازی جنگ و نمایشگاه دستاوردهای قرارگاه جهاد علمی دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش، صبح امروز با حضور معاون هماهنگ کننده ارتش در سالن فتح المبین این دانشگاه افتتاح شد.

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش در این مراسم طی سخنانی، اظهار داشت: امروز جنگ در عرصه‌های علم است، ابزار جمع‌آوری اطلاعات هم نیاز به علم دارد و هر کس بهره بیشتری داشته باشد، موفق‌تر است و هر کس توجه نکند، عقب می‌ماند.

وی با اشاره به اینکه قدردانی از کسانی که در توسعه علم و پژوهش فعالیت می‌کنند، کار بسیار پسندیده‌ای است، تصریح کرد: به تعبیر فرمانده کل قوا علم و دانش، ثروت است و ما را به قله‌ها می‌رساند.

دریادار سیاری با بیان اینکه امروز هیچ کاری بدون علم لازم صورت نمی‌گیرد، والّا دچار اشتباه می‌شویم، تصریح کرد: معاونت اطلاعات ارتش بر پایه علم و دانش حرکت می‌کند و با انجام کارهای پژوهشی برای ما مایۀ مباهات و افتخارات است.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش خاطرنشان کرد: معاونت اطلاعات با همکاری دیگر نیروها و معاونت‌ها امروز فرهیخته و بالنده است و میزان دقت کارکنان آن قابل تحسین است.

امیر سیاری در پایان با تأکید بر اینکه استکبار جهانی می‌داند اگر تعرضی به نظام و انقلاب اسلامی داشته باشد، همان اتفاق هشت سال دفاع مقدس رقم می‌خورد، گفت: اگر علم و دانش سرلوحه ما باشد، قطعاً تهدید را به خوبی شناسایی می‌کنیم و می‌توانیم سناریوهای متعددی داشته و آمادگی مقابله با هر تهدیدی باشیم.

میر سیاری:

کد خبر 5169658

 

Updated: مارس 15, 2021 — 11:03 ب.ظ