سرمایه گذاری سودآور که هر کسی می تواند انجام دهد

سرمایه گذاری سودآور که هر کسی می تواند انجام دهد

Formularbeginn

اکتفا به حقوق بازنشستگی شاید برای خیلی از افراد تنها راه گذران زندگی باشد، اما قطعا با داشتن هوش اقتصادی بالا شما هم به فکر یک سرمایه‌گذاری پرسود برای آینده‌ خود خواهید بود. در قسمت اول مقاله با ۴ روش سرمایه‌گذاری سودآور آشنا شدیم؛ در این قسمت از مقاله به معرفی دیگر روش‌های سرمایه‌گذاری پرسود ادامه می‌دهیم.

 

سرمایه‌گذاری پرسود برای همه

با بیت کوین معامله کنید

بیت کوین با اینکه جنجال‌های زیادی بر سر قانونی بودنش در بسیاری از کشورها دارد، اما هر طور که به این پول رمزپایه نگاه کنید بیشتر دچار شگفتی‌های آن می‌شوید! اگر ریسک کردن را برای به‌دست آوردن سیستم جدید سرمایه‌گذاری پرسود می‌پذیرید، بیت کوین را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بیت کوین در واقع نوعی پول مجازی است که در بستر اینترنت و کامپیوترهای پرقدرت به وجود آمده است؛ شباهت‌های زیادی با سایر ارزها دارد و توسط تجار و حتی خرده‌فروش‌ها و مردم پذیرفته شده است. این روزها حتی خرید پیتزا هم با بیت کوین در برخی از کشورها ممکن است! با این حال، برخلاف ارزهای سنتی، توسط هیچ دولتی پشتیبانی نمی‌شود و نوعی پول کاملا غیرمتمرکز است؛ به این معنی که به سیستم بانک مرکزی متصل نیست و توسط هیچ سیستم کنترل پولی قابل ردیابی شدن نیست! این است که داد و ستد با بیت کوین را بسیار جذاب می‌کند! انتقال پول بین دو شخص در این سیستم به سادگی ارسال پیام به همدیگر است. بیت کوین اخیرا افزایش قیمت زیادی داشته‌ است و هر روز بیش از پیش توسط افراد مورد قبول قرار می‌گیرد. البته ناگفته نماند که نمودار نوسانات قیمت ارزش بیت کوین بسیار ناپایدار است و ریسک این سرمایه‌گذاری در مقایسه با سایر روش‌ها بالا است.

ادامه متن را اینجا بخوانید 

Updated: ژوئن 18, 2018 — 12:59 ب.ظ