چه موقع باید برای ایده کسب و کار

 

چه موقع باید برای ایده کسب و کار خود به دنبال تامین سرمایه باشیم

کارآفرینی یک حرفه‌ی ذاتا خلاقانه است، به طور کلی هم شرکت‌های بسیار موفق و هم ناموفق کار خود را با یک ایده نو و تامین سرمایه لازم برای راه اندازی آن آغاز کرده‌اند. اما سوال اینجاست چگونه صاحبان این کسب و کار فهمیدند ایده کسب و کار آن‌ها نیاز به تامین سرمایه دارد؟

همچنین شما هم ممکن است یک ایده عالی برای کسب و کار داشته باشید و فکر کنید الان زمان مناسبی برای راه‌اندازی ایده‌تان است، اما مطمئن نیستید سرمایه‌گذاران بالقوه با شما موافق هستند یا نه. همین طور ممکن است در حال حاضر صاحب یک استارتاپ جدید باشید و به این فکر می‌کنید که آیا وقت آن رسیده است که برای رشد کسب و کار خود سرمایه جدیدی را به ایده خود تزریق کنید؟ اما هنوز مطمئن نیستند که بتوانید از پس یک وام تجاری بر بیایید.
صاحبان هر کسب و کاری یا افرادی که دارای ایده‌های بزرگ هستند در یک زمان خاصی از کار خود این سوال را از خود می‌پرسند که، آیا الان نیاز به تامین سرمایه دارم یا نه؟ برای پاسخ به این سوال ما از صاحبان کسب و کار کوچک و متخصصان مالی خواستیم تا نظر خود را در مورد اینکه چه زمانی برای تامین مالی مناسب است را با ما به اشتراک بگذارند.

ادامه متن اینجا بخوانید

Updated: ژوئن 18, 2018 — 12:43 ب.ظ