پشتِ کمپیوترِ(هکرهای هزارستان) یا داعش مجازی،کی‌ها نشسته‌اند ؟

 

 

نویسنده : رضا مِه‌سا شهروند خبرنگار

اطلاعات فشرده از پشت پرده‌ی ورود اشباح سایبری ناشناس درون سایت شورای امنیت ملی نشان می‌دهد، که تهاجم سایبری کلاه سیاه های استخبارات منطقه ای در سایه کلاه سفید های هزارگی، مغز ارگ را در کابل نشانه رفته است.

اصولا در دقایق نخست حمله سایبری انگشت های اتهام به سوی جنبش روشنایی نشانه رفت که فقط خوراک انحرافیِ بیش ندارد.

من در عنفوان بلوغ نا تمام انقلاب تبسم گفته بودم! که  استخبارات منطقه از مدنیت هزاره ها تخته خیزی برای پیاده نمودن اهداف و استراتیژی کلان شان در کشور استفاده میکنند و تبسم مقدمه بر حرکت های بعدی است، چنانچه دیدیم  بلا فاصله جنبش روشنایی در راستای تداوم راه تبسم طرح ریزی شد و پس از طی مراحل فراز و فرود هم جنبش و هم مدیران ارشد این حرکت تبدیل به بازی باخته و مهره های سوخته شدند و حالا حتی توان روی پا شدن هم از آنها ستانده شده است، چنانچه در ثانیه های اکنون به جز از اعلامیه های بدون شماره که نمایانگر فراموشی شماره های قبلی است آهی در بساط ندارد چه رسد که چنین اقدام برنامه ریزی شده را انجام دهد.

جنبش روشنایی تبدیل به آدرس ضرار برای خلق هزاره شده است و تخته خیز فریبنده برای اطاق های استخبارات منطقه، وارد شدن تیم از لشکر سایبری به درون سایت شورای امنیت ملی و انتساب این حمله به جنبش روشنایی در حقیقت همانا عملیاتی سازی فاز دوم از جنگ روانی در قالب جنگ سخت تاسال آینده  علیه تیم حاکم در ارگ است که منجر به یک تصادم داخلی در کشور می گردد.

هکرهای هزارستان اصلا هزارگی نیستند و الا چنین اشتباهی را حد اقل در انتخاب نام  مرتکب نمی شدند، حالا گزارش های از بسیج عمومی لوی مشرقی در حمایت از حنیف اتمر در مقابل مرکز و شمال به گوش می رسد، و حمله سایبری درست به مغز عملیاتی شورای امنیت ، زیر نام جنبش روشنایی به معنای آدرس دادن هزاره ها به بسیجی های لوی مشرقی است.

حتی نهضت کمنت که به جنبش روشنایی نسبت داده می شد، کار جنبشی ها نبود بلکه اطاق فیسبوک چلونکی استخبارات منطقه بود که اینک در زیر نام هکرهای هزارستان، آخرین تیر را به مغز مدیریت جنبش روشنایی می زنند و هزارستان را بستری برای رسیدن به اهداف استراتیزیک خویش می سازند.

حمله به سایت شورای امنیت ملی حرکتی در قد و قامتِ زیر سوال بردنِ منافع  بزرگ ملیِ کشور  است و هر آدرسی که مارک این حمله را بخورد، اتومات  بر چسب محارب خورده می شود و حکم محارب در قانون جزای افغانستان کاملا مبرهن است.

در حقیقت منتظر یک قلع و قمع سیاسی گسترده برای شعله ور شدن همان جنگ بزرگ داخلی که من بارها از آن به  جنگ مدیریت همه جانبه افغانستان یاده کرده ام  است.

 

Updated: نوامبر 26, 2016 — 11:39 ب.ظ